Informace pro developery

Hledáte spolehlivého a odborného partnera pro prodej nemovitostí z Vašeho developerského projektu? RSČS je pro Vás správnou volbou!

Realitní společnost České spořitelny je díky síti svých poboček a franšízantů schopna pokrýt široké cílové skupiny. Zároveň ale umíme přesně podle potřeb a přání klienta oslovit potenciální zákazníky individuálně. Správné zacílení výrazně zvyšuje efektivitu poskytovaných realitních služeb při optimálních finančních nákladech.

Váš projekt svěříme do péče zkušeného realitního makléře s aktivním přístupem. Veškeré transakce garantujeme velmi vysokými standardy a transparentními pravidly obchodování v rámci celé Finanční skupiny ČS. Vždy klademe důraz na špičkovou úroveň služeb poskytovaných developerům, mezi které patří poradenské služby při přípravě projektu (optimální varianta je, když realitní kancelář spolupracuje s developerem již při přípravě projektu), prezentace samotných projektů, prodejní a nájemní servis. Nabízíme:

analýzu a cenové posouzení projektu, poradenství
konzultace marketingové strategie
efektivní prezentace projektu prostřednictvím vhodných marketingových nástrojů s cílem oslovit relevantní cílovou skupinu
sestavení optimální reklamní a prodejní strategie (možnost zpracování webových stránek projektu, exporty na nejvýznamnější realitní servery, inzerce v magazínu RSČS – distribuován též v pobočkách České spořitelny, na hypotečních centrech ČS atd.)
pravidelné zprávy o stavu prodeje
aktivní reakce na průběh prodeje – případné doporučení změny prodejní strategie
poskytnutí kvalitních realitních služeb při optimálních finančních nákladech

Další součástí realitních služeb je právní servis. Příprava kompletní prodejní dokumentace v souladu s platnými právními předpisy je v RSČS normou, která zahrnuje zpracování následujících smluv a materiálů:

  • rezervační smlouvy
  • smlouvy o smlouvě budoucí kupní/nájemní
  • související agendy s katastrem nemovitostí
  • prodejní smluvní dokumentace pro klienty platící v hotovosti i pro klienty, kteří financují koupi prostřednictvím hypotečního úvěru
  • kupní smlouvy/nájemní smlouvy

Vedle toho zajistíme také spolupráci s hypotečními bankami a stavebními spořitelnami.

S ohledem na individuální potřeby a přání každého investora jsme připraveni nabídnout široký rozsah služeb zpracovaný v několika variantách, které s Vámi osobně projednáme. Provize je stanovena v procentech z kupní ceny nemovitosti v závislosti na rozsahu poskytovaných služeb.

Kontakt

Realitní společnost ČS
Fresh Reality Finance, s.r.o.

nám. Svobody 2003
Kladno, 272 01


Masarykovo nám. 1
Benešov, 256 01

Tel: +420 720 620 320
E-mail: freshreality@rscs.cz

č.ú. 4335938349/0800

č.ú. 4339766329/0800

Koupit
Facebook
Facebook